| SorinELoo7 a întrebat:

Cum sa am la statusul de yahoo messenger "I'm mobile" pe telefon? Am incercat sa ma loghez de pe PC cu "Sing to Mobile Phone" si dupa ce introduc numarul de telefon imi spune ca este incorect. Am nevoie de ajutor!

8 răspunsuri:
| blondyna9o a răspuns:

Eu stiu ca, chiar daca tie pe mobil nu iti arata "I`m mobile" la ceilalti din lista le apare ca esti pe mobil. Mai multe nu stiu sa iti spun!

| SorinELoo7 explică (pentru blondyna9o):

Fie ca intru de pe site sau aplicatie?

| SorinELoo7 explică (pentru blondyna9o):

Te rog, mai intreaba si tu prieteni tai ca apoi sa ma lamuresti mai bine!

| SorinELoo7 explică (pentru blondyna9o):

Am verificat chiar acum: am intrat pe mess de pe telefon si apoi cu alt ID de pe calculator, dar nu am acel status...

| blondyna9o a răspuns:

Eu iti spun din proprie experienta, nu are cum altfel sa faci sa iti apara. Chestia aia iti apare de la sine, mai ales daca intri de pe site happy

| SorinELoo7 explică (pentru blondyna9o):

De pe site nu reusesc sa intru. Nu stiu de ce... Am intrat pe site-ul de mobil m.yahoo.com dar pe calculator si imi arata acel status. Nu stiu care sa fie problema (am Nokia 3120 classic).

| blondyna9o a răspuns:

Imi pare rau, nu stiu ce sa spun! straight face

| SorinELoo7 explică (pentru blondyna9o):

Ai primit vreun mesaj de la mine pe privat?