| sandra144 a întrebat:

Cum transfer poze s filme din telefonul mobil pe calculator avand in vedere ca telefonul nu are cablu cu care sa le transfer pe net

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cu ajutorului card reader.

| antimulte a răspuns:

Ai card de memorie la el? Daca da, cu ajutorul unui cititor de carduri.
Sau alta varianta, le trimiti pe alt telefon care are cablu.
Sau alta varianta, daca ai net pe telefon, le pui pe dropbox sau google docs si le descarci in calculator de pe aceste site-uri.

| GrigoRee94 a răspuns:

Daca ai android poti folosi WiFi File Transfer pro sau de ce nu DropBox happy

| PufficaPoop a răspuns:

Prin bluetooth ...depinde de telefon...SUCCES!