| LazarDesign a întrebat:

Cunoaste cineva de ce mi se sterg unele contacte mai recent adaugate in telefon dupa o anumita perioada de timp? Undeva dupa 2-3 luni dupa ce le-am adaugat se sterg ultimele si cele mai recente contacte!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumpărati alt telefon ăsta pe care il ai are probleme grave de memorie, trebuie resoftat si nu merită reparatia, ce marca de telefon ai? Multumesc o zi frumoasă.

Bula
| Bula a răspuns:

1. Verifica: unde se salveaza numerele de telefon: in memoria telefonului sau pe cartela SIM?
2. Verifica, daca mai ai suficient spatiu pentru numere, in locul unde sunt memorate!
3. Pentru orice eventualitate, copiaza numerele de telefon atat pe cartela SIM, cat si in memoria telefonului.
Unele telefoane permit sa faci salvarea contactelor (si nu numai) si pe cartela de memorie sau in Cloud.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu cunoastem.
Poate te deranjezi sa ne spui si despre ce telefon este vorba. Daca este unul "modern"/nou, contacteaza serviciul de relatii cu clientii sa raportezi problema.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ai probleme cu telefonul, mi s-a intamplat si mie la telefonul vechi, pe care l-am folosit cativa ani

| Tokyo44 a răspuns:

Depinde de setările telefonului.
Memoria telefonului.
Ar fi util mai multe detalii.
Putem vorbi in privat.

| pufulețu a răspuns:

Deatîta căi levîi telefonul

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru pufulețu):

Ce zici? Pentru limba română apăsati tasta 1laughing Scrii turceste?

| darrio2007 a răspuns (pentru pufulețu):

Se ziși, uăi?

| pufulețu a răspuns (pentru darrio2007):

Nimic nu zâc eu happy