| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Dacă am cumparat un iphone 7 plus de la Altex si eu merg la Orange sa imi faca un cont icloud, deoarece am tot încercat acasă dar nu reusesc, o sa ma ajute cineva de acolo?
Precizez ca am abonament la Orange.

Sunt foarte dezamăgită, nu pot sa fac acel cont pentru a descărca Facebook, Instagram... crying(

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Creare unui cont de icloud nu are nicio legatura cu serviciile de telefonie care sa te ajute cei de la Orange

| Anaasstasssssiaa explică (pentru suntserios):

Ar putea sa imi creeze ei unul, momentan este o schimbare pentru mine in legatura cu telefonul.

| RobertMoon a răspuns:

Da, te vor ajuta ei, pui aceeași întrebare de 100 de ori ca un copil

| Anaasstasssssiaa explică (pentru RobertMoon):

Sunt un copil, daca nu te-ai prins :*
Succes in informare:*

Răspuns utilizator avertizat