| VirusS97 a întrebat:

Dacă îmi expiră creditul la Orange (adicâ intru în perioada de graţie), pierd automat şi minutele din opţiune sau cele bonus?

Răspuns Câştigător
| Hatze9000 a răspuns:

Nu le pierzi, dar odata ce esti in peroada de gratie nu mai poti apela, daca iti reincarci raman minutele.

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca intri in perioada de gratie, resursele de pe numarul tau nu se pierd, insa ele nu mai pot fi folosite pana cand nu reincarci.
O zi buna,
Orange Helpers

| VirusS97 explică (pentru OrangeHelper):

Salut! Multumesc pentru raspuns! As mai avea cateva intrebari daca ai timp pentru mine. Cu cat pot incarca minim? (laughing acuma vreau sa fiu mai econom)..am inteles ca, cu 2 Euro. De ex la 2 euro...ma tine creditul 2 saptamani cel mult? (adica dupa intra in perioada de gratie), dar cu 3 Euro, cu 4 euro tine o luna? Multumesc anticipat!

| andrei1237 a răspuns:

Daca vei intra in perioada de gratie nu le vei pierde, ci iti vor reveni automat cand reincarci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| sebidragon98 a răspuns:

Da.