| SportBoy a întrebat:

Daca luna asta am folosit foarte mult hotspot-ul, o sa-mi vina factura mare sau doar imi consuma din MB? Mentionez ca sunt pe abonament

Răspuns Apreciat de Editori
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hotspot-ul nu face nimic altceva decât să creeze o rețea care să permită altor dispozitive să se conecteze folosind Internetul de la telefonul tău. Cât timp mai aveai trafic de Internet destul, îți va consuma de acolo. Când nu mai ai trafic de Internet pe telefon, atunci vei plăti suplimentar pentru a folosi Internetul. De obicei compania de telefon te anunță atunci când ești pe cale să depășești traficul de Internet.

6 răspunsuri:
| Hunt_Lexy_1995 a răspuns:

Iți consumă din MB. Câți MB ai lunar? Nu îți arată câți MB mai ai? Dacă ai consumat toți MB pe care îi ai într-o lună, este normal că faci cost suplimentar, deci factura va fi mai mare. Te referi la un abonament pe telefon, nu? Formezi numărul care îți arată câte minute și MB mai ai. Acolo îți arată și costul suplimentar, dacă ai așa ceva.

| Cristi2555 a răspuns:

Daca te referi ca ai facut tu hotspot pentru a intra altii, atunci iti consuma din MB pana in momentul in care ramai cu 0, dupa care faci cost suplimentar. Daca ai net nelimitat, nu ai probleme.

Daca ai "stat pe hotspot-ul altora", atunci n-ai consumat nimic, deci nu e problema.

| Eu2208 a răspuns:

Nu Nu e nimic atata timp cat ceilalti nu au parola de la tine ca sa iti consume netul
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| West_Jessi_1984 a răspuns:

Sunt aici pentru a vă informa despre un aparat de turnare reală și autentică vraja numit DR OZUMA care Ajută-mă să mă întorc fostul meu după despărțire. Marele DR OZUMA poate, de asemenea, vindecarea tuturor tipurilor de boală. l viziteze pe adresa sa de e-mail privat VIA: ozumaspellhome@gmail.com

| COSTICA3 a răspuns:

El iti consuma mb tai