| Mariu0699 a întrebat:

Daca mi-am facut o reincarcare cu o zi inainte de a-mi lua minutele si netul, cand se va termina luna, mi le vor lua si pe cele pe care mi le-am bagat cu o zi inainte? Sunt pe Orange

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Doamne fereste, am citit reincarnare laughing

Teoretic nu ar trebui. La mine pe Vodafone din cate am observat, netul imi ramane, la minute am nelimitat.

| Mariu0699 explică (pentru Frank51):

Mersi, sper sa fie la fel si pe Orange. Si eu mi-am facut 2 reincarcari dar una cu numar. 60 de lei dati dintr-o greseala

| LawlietL886 a răspuns (pentru Frank51):

Și eu la fel.