| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreau să-mi schimb Nr de telefon și am deja abonament la Digi (RCS RDS), cum se procedează?
Mi se reînoiește din nou contractul sau doar mi se face o cartelă cu Nr de portare fără a se mai face alt contract?

6 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Primesti una noua, si posibil o anexa la contractul vechi.

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns (pentru Bubico2022):

Poti sa iti tii aceste epitete pentru tine.

Daca am gresit poti sa spui civilizat
Iar eu stiu, pot si vreau sa corectez orice greseala o fac.
Dar nu jignesc pe nimeni si ma conport civilizat. Dar ceea ce faci tu este in afara bunelor maniere.

A gresi este omenesc, Dar a Jigni intentionat este semn de necivilizat.

Succes in continuare in a gasi gresilile postate. Doar asa vom avea raspunsuri corecte.

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns (pentru Bubico2022):

Nu vorbesc pe un ton superior. Niciodata in viata asta nu am facut-o si nici nu o s-o fac.

Dar imi arata nivelul tat=u de cultura. Stiu ca te simti uimit ca nu le stii pe toate. Dar acccepta la fel ca mine ca poti gresi. Es stiu ca pot gresi, imi doresc sa gresec, astfel stiu ca nu eu am toate raspunsurile corecte. De aceea suntem o comunitate sa ne corecta. si sa dam raspunsul cel mai corect.

Dar aceasta in mod civilizat.

Răspuns utilizator avertizat