| Adrian277 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva motive pentru care nu merita sa iti cumperi un iphone in afara de pretul ridicat.

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Nu poti trimite fișiere bluetooth decat de la ios la ios
Muzica nu se poate descărca decât prin itunes

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru notefree):

Descarc muzica si fime cu Syncios.Este primul pe care l-am gasit si nu am mai cautat altele.
Trimit fisiere prin bluetoth la imprimanta, la tv, la computer, si la alte telefoane cu sisteme de operare diferite.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sistem de operare rigid si conditionari aiurea! Un telefon nu face ce vrea el, face ce vreau eu, ca principiu!

| Oana92 a răspuns:

In maxim un an o sa apara un model nou laughing

| FlorinCiokan a răspuns:

Pretul ridicat nu e neaparat un lucru rau.
Deoarece Apple isi pastreaza valoarea de 2 ori mai mult ca Samsung.
Daca iei acum un iPhone si peste jumate de an e acelasi pret. La un Samsung ai pierdut 10% din jumate de an.
Am trecut de la Android la iOS.Nu as mai vrea Android decat gratis.
Nu exista motive sa nu iti placa /cumperi un iPhone.

| Nitunitu a răspuns:

Nu face nimic mai special decat face un telefon obisnuit.

Poti sa dai apel, sa primesti apel, sa trimiti si sa primesti mesaje. Cam pentru asta e facut un telefon...

Nu sunt nici pro nici contra iphone. Fiecare face ce alegere vrea

| Andreivuking a răspuns:

1.Camera nu ii asa de performanta
2.Nu poti sa iei alte aplicații de pe alte site-Uri
3. se sparge usor
4. Si este destul de scump
Eu am iPhone 6s si nu merita
Sper ca te am ajutat

| TheHobbitHere a răspuns (pentru Andreivuking):

Serios? Camera nu e asa performanta? Cred ca nu detii acel iPhone 6s...