| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Ce părere aveţi despre J5 2016, baterie, wifi?

Răspuns Câştigător
| GaryOfLivia a răspuns:

Eu il am de cateva luni
- Bateria e foarte buna, daca nu stau non-stop pe el tine si 2 sau 3 zile, daca te joci toata ziua pe el cam o zi.
- Nu are probleme legate de lag sau sa mearga greu
- Camera e buna si pe spate si pe fata (pe fata are si blitz)
Niste minusuri:
- Displayul poate lasa de dorit, e un display de 5 inch dar nu e full HD si se poate observa cand te uiti la video-uri de exemplu
- Mie mi se pare ca butoanele de volum sunt cam naspa puse, de multe ori cand incerc sa umblu la volum blochez telefonul din greseala
Eu as zice sa iti iei un P9 Lite la banii astia

2 răspunsuri:
| GeorgyannaAG a răspuns:

Mie imi place mult, bateria tine foarte mult si se descarca foarte incet iar netul e bun, adica depinde si ce viteza are netul dar mie imi place mult, il recomad

| TDSDARK a răspuns:

Mătușa mea are un j5 2016, și după cum am văzut eu îți tine bateria o zi întreagă (vorbește la telefon foarte mult și sta pe Facebook) Deci bateria e bună și tine. Cat despre wifi contează ce internet ai și viteza lui. Funda?