| stefan20000 a întrebat:

De ce când apăs pe chat head la messenger nu intra direct pe conversație? Am ultima versiune și l-am dezinstalat și instalat de câteva ori fără niciun rezultat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca trebuie sa selectezi si persona la care vrei sa ti se deschida conversatia!

| stefan20000 explică (pentru Violleta2022):

Poți dezvolta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru stefan20000):

Ce sa dezvolt, ca-i simplu:
- deschizi Messenger
- apare icoana de Chat pe care o deschizi si acolo apare lista cu toti membrii cu care ai avut conversatii (in ordine cronologica).
- selectezi din lista aceia numele persoanei cu care vrei sa comunici si ti se deschide conversatiile cu acea persoana.

| DenisDenyel a răspuns:

Sterge cache-ul, s-ar putea sa se rezolve!