| Adi199513 a întrebat:

am un tel huawei si cand intru pe mesenger imi zice ca am memorie insuficienta ce are?/ k nu inteleg e ceva de la card de memorie n-am spatiu sau ce? fundita:X

Răspuns Câştigător
| NoSens a răspuns:

Probabil ca nu ai inchis aplicatiile curente si nu mai loc si de asta

| Adi199513 explică (pentru NoSens):

Le.am inchis

| Adi199513 explică (pentru Adi199513):

Si ce e de facut in situatia asta?

| NoSens a răspuns (pentru Adi199513):

Pai daca leai inchis ori telu` tau nu are prea multa memorie la aplicatii si poate iti ocupa unele aplicatii

4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Sigur nu ai spatiu.eu cred ca ar trebui sa te muti in salon ca e mai mare!