| anonim_4396 a întrebat:

De ce când pornesc telefonul S4 îmi apare un simbol albastru cu O2? Ce pot să fac ca să scăp de acest simbol?

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Probabil l-ai cumparat din Germania. si este firma de telefonie de acolo. incearca cu un hard reset

| Yasmin875 a răspuns:

Du telefonul la reparat sau spune-i cuiva care se pricepe să te ajute(un prieten).

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimFaraPereche a răspuns:

La setarile telefonului trebuie sa gasesti o setare in care este si fundal si mesaj de salut de deschidere telefon etc