| Ramo137 a întrebat:

De ce la HTC 500 DIESEL tine bateria asa putin? am avut si S3 si tinea f bine... ce sa fac? cam cat costa o baterie?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Se numeste HTC Desire 500 nu diesel, si diferenta dintre s3 si HTC-ul ala este ca s3 are 2100 miliamperi in timp ce HTC-ul are 1800, hardware-ul HTC-ului e mai vechi si consuma mai mult in comparatie cu s3 care consuma mai putin si dureaza mai mult, verifica luminozitatea telefonului, daca o tii foarte mare atunci e normal ca telefonul sa consume asa multa energie, sper ca te-am lamurit

| Ramo137 explică (pentru bogdan324):

Wow chiar te pricepi. mersi pentru raspuns.
pai tin mereu wi-fi pornit ca sa vad cand primesc ceva. in rest lumina e mica, totu inchis...
deci e ok sa las bateria asta? mersi happy

| Ramo137 explică (pentru bogdan324):

Wow chiar te pricepi. mersi pentru raspuns.
pai tin mereu wi-fi pornit ca sa vad cand primesc ceva. in rest lumina e mica, totu inchis...
deci e ok sa las bateria asta? mersi

| bogdan324 a răspuns (pentru Ramo137):

Va fi ok

| Ramo137 explică (pentru bogdan324):

Bine :3

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Consulta un specialist pentru pretul bateriei, nu ai incarcato bine la inceput de aia tine asa putin.

| mgtow a răspuns (pentru LTAA):

Nu prea tine smecheria.

| LTAA a răspuns:

Verifica Bluetooth-ul, Wi-Fi-ul, GPs-ul si aplicatiile sa fie oprite.