| VladutzVlz a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa downloadez jocuri pe google play,dau acolo instalati si scrie,, Se Descarca" si nu mai apare ca se downloadeaza astept si o ora si nu mai merge ce sa fac?

3 răspunsuri:
| biancabellaa a răspuns:

Poate s-a downloadat dar nu iti apare tie. Intra si vezi in folderul unde se descarcau jocurile si vezi daca s-au descarcat daca nu, sincer nu stiu

| VladutzVlz explică (pentru biancabellaa):

Nu,ca m-am uitat si nu arata nimica acuma mi-am dat restart la telefon si merge iar, cred ca e de vina ca l-am incarcat prea tare/

| biancabellaa a răspuns (pentru VladutzVlz):

E posibil