| Anonim1842 a întrebat:

De ce pe altex telefonul A5 2017 costa 14 milioane fara reducere si pe eMAG costa 21 de milioane fara reducere? Plus ca pe altex un telefon A3 2017 mai slab decat A5 costa chiar mai mult el fiind 15 milioane.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DXTK07BBM/

tu unde ai vazut 21 de milioane?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim1842 explică:

Ma refer la pretul initial adica fara nicio reducere.Cauta pe altex si o sa vezi ca pretul telefonului este 14 milioane fara nicio reducere si pe eMAG daca te uiti este 21 de milioane pretul initial.