| Anonimul151 a întrebat:

De ce telefonul meu mi se descarcă atât de repede?

Adică îl I au de la încărcat 100%, și în 2 - 3 minute deja e 90%.

Acum câteva luni nu mi se intampla asta. Nu se descarca atât de repede.

Ajunge de la 100% la 40% într-o oră și jumate.

Acum câteva luni ajungea abia în 2 ore jumate, și îl foloseam în mod activ.

Poate fi o problemă de la baterie? Ce ar trebui să fac?

Menționez faptul că telefonul îl am din martie 2020.

Este Samsung A51

Mai are cineva această problemă?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Bateria nu mai rezista, se schimba - 3 ani e viata unui telefon de fel. Important e sa nul actualizezi pentru ca poate sa il strice in timp si cand bateria e pe duca poti discuta la un magazin care decodeaza telefoane sa tio schimbe