| bulers a întrebat:

De ce unele telefoane sunt numite flaghsip daca nu au stabilizare la camera? In afara de Samsung, iphone si oneplus toate sunt praf la filmat, tremura rau imaginea

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Despre care flagship vorbești?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Considera ca TOATE iphonele sunt flagship
cand de fapt sunt numai vreo 3 modele fiecare generatie, restul fiind cat mai ieftine, asa ca se scoate orice chestie mai rasarita, evident ca OIS-ul iese primul

de asemenea, cu toate ca citesc printre randuri, PUN PARIU ca de fapt tipul plange ca vrea iphoane, altfel, si-ar putea lua telefon mult mai performant, cu ois si la un pret mai mic sau mult mai mic

| Yuoia a răspuns:

Flagship = vas amiral.
Ce are asta cu telefonul sau cu o camera foto/video?

| heyyello a răspuns:

Flagship ul este cel mai bun telefon al fiirmei respective in acel an.eh? spune-mi si mie telefonele alea la care tremura imaginea si sunt flagship. poate de la Allview laughingsunt si alte companii care au flagship uri bune. oneplus nici nu sta ff bine la capitolul camera. spre exemplu Huawei p50 pro care tocmai s-a lansat a luat primul loc in dxomark(cica astia fac si prostiii, dar sunt cei mai recunoscuti si o samanta de adevar e in toate laughing ). Acum xiaomi mi 11 ultra e pe locukdoi.sa te uiti pe site ul lorlaughing