| SweetieBeibby a întrebat:

Deci am niste nervi! Am zis sa-mi incarc telefonul, am un Nokia c3.Toate bune si frumoase, razuiesc codul acela tastez eu pe telefon *144*,codul si la sfarsit # pentru ca asa faceam inainte, apas pe tasta de apel si imi spune "operatia nu a putut fi efectuata", creca de vreo 6 ori si mai bine am tot facut acelasi lucru.Am incercat *123# sa vad daca merge macar asta.Culmea,culmilor...nici macar asta nu merge, imi spune acelasi lucru.Sunt pe Vodafone, ce pot sa fac in afara sa ma duc la Vodafone. Fundaa! Am nevoie cat mai urgent :*

1 răspuns:
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Singura variant ori sa mai bagi odata codul cu atentie dar cred ca nu este cazul si sa te duci la Vodafone dar nu stiu cat te poate ajuta, sper ca te-am ajutat