| KindKid17 a întrebat:

Deci in seara asta am pus telefonul la incarcat si a inceput sa se incarce, dar la un moment dat s-a oprit incarcarea. Am incercat si la alte prize și alte încărcătoare. La tel e problema! Ce sa fac? Telefonul e in garanție!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Se pare ca bateria este vina si nu vrea sa se incarce. "Service" scrie pe telefon. Bine ca este in garantie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ti se luase curentul cateva minute, daca nu, inseamna ca s-a intamplat ceva cu port-ul usb al aparatlui, si, cel mai bine te duci sa ti-l repare.

| anna753 a răspuns:

Încearcă sa îl închizi și sa îl deschizi, asa mi făcea și mie vechiul telefon