| Roach a întrebat:

Deci.
Practic am 25MB pe telefon Trafic de date, dar de fiecare data cand intru pe Net de pe telefon, imi ia si din banii pe care ii am in contul Cartelei mele.
Ce pot face ca sa rezolv aceasta problema?
Trebuie sa activez ceva anume?

2 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Pai asta e din cauza ca iti termini cei 25 Mb alocati si incepe sa te taxeze! De obicei ce faci pe internet? Daca descarci muzica sau te uiti pe youtube 25 Mb iti pot disparea in cateva minute.

| Roach explică (pentru Blade82):

Faza e ca extraoptiunea imi zice ca inca am 25 MB, eu pierd bani de la inceput, nu imi scad MB.