| CotofinAsderfinHaha a întrebat:

Hei,cand mi-am luat telefonul Huawei Ascendent Y530 nu am avut descărcată aplicația facebook si acum cand vreau sa mi-o descarc îmi spune că "dispozitivul dvs nu este compatibil cu această versiune "
Ce sa fac ca sa îmi descarc aplicația?
Va rooog, ajutati-ma!
Fundiță la cel care ma ajuta si merge.

Răspuns Câştigător
| lordvoldemort55 a răspuns:

Pai nu prea mai ai ce sa-i faci. Sistemul de operare cu care ruleaza telefonul tau este Android 4, 3 (cel mai probabil), iar cei de la Facebook au facut update-uri la aplicatie, iar aplicatia in urma actualizarii respinge compatibilitatea pe versiunea ta de Android, sa descarci de pe Magazin Play aplicatia sunt 0% sanse, daca iti spune ca aplicatia nu este compatibila cu dispozitivul, deoarece aplicatia nu mai ruleaza pe versiunea de Android pe care o ai la telefon si nici telefonul in sine nu poate rula aplicatia.

1 răspuns:
| lordvoldemort55 a răspuns:

In schimb ai putea sa incerci aplicatia Facbook Lite, e foarte probabil sa-ti mearga. happy