| Pop_Eric_1980 a întrebat:

Ecran spart! Hei TPU am o problema destul de grava. Astazi am iesit afara cu niste prieteni, iar eu stateam pe iPod si brusc, il scap cu ecranul in jos. Il ridic si vad ca e spart ecranul un pic in partea din dreapta sus si stanga jos. In rest mergea, camerele mergeau si totul era ok mai putin sparturile. Peste ceva timp un "bou" (a fost prietenul meu inainte sa faca asta): m-a impins de prost ce era si am scapat iPodul pe jos. DINOU. L-am ridicat si toata parta de sus era sparta mai putin camera si coltul din dreapta jos. arata oribil si imi sangereaza degetel cand il folosesc din cauza sparturilor ascutite. Inca functioneaza dar intr-o singura zi a fost distrus aproape toatal. As vrea sa stiu daca se mai poate repara sau schimba ecranul sau macar sa pun o folie ca sa nu se mai desprinda bucati din ecarn si cam cat ar costa o folie/reparatie. Multumesc anticipat pentru ajutor. (a da, prietenul ala nu vrea sa imi dea nici un ban fiindca spune ca nu e vina lui ca l-am scapat din mana... "bou")

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i plangere penala pentru distrugere, o sa plateasca fie ca doreste sau nu.

| Pop_Eric_1980 explică (pentru anonim_4396):

laughing))) Ma mai gandesc dar, totusi si eu am spart ecranul un pic...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pop_Eric_1980):

N-are legatura, asa merita, eu zic sa ma asculti si sa nu razi.