| andrenein a întrebat:

Este posibil sa spargi o folie de telefon doar din simplul fapt ca apesi prea tare telefonul ( cu degetul)?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Nu ar trebui, dar da, depinde de cat de buna e folia
iar una destul de veche poate deveni casanta in timp
TOTUSI, la ambele e chestie de bani, o folie ieftina DA
eu am de ex. full glue dintr-un silicon semi-moale, care protejeaza la socuri dar nu se poate sparge (pentru ca nu e solida), insa am dat ceva malai pe ea (90lei... s8+, A MERITATwinking )

| andrenein explică (pentru Bizon95):

Folia e relativ noua dar nu pot sa zic ca am dat multi bani pe ea, vreo 40-50 de lei. Momentan o mai tin pana la salariu laughing)))))

| Bizon95 a răspuns (pentru andrenein):

big grin
eu am schimbat 2 pe sticla pana am pus-o pe asta

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă e de proastă calitate e posibil să o spargi.

| Carasin a răspuns:

Eu mi-am spart așa telefonul de, 2 ori ca apesam tare

| penel a răspuns:

Daca e ca a mea de 15 lei, sepoate, da! laughing)