| nutuxcristian a întrebat:

Eu folosesc foarte mult, pe iPhone, mesajele acelea prin intermediul internetului iMessage.
Stiti cumva daca trimit un iMessage si persoana cealalta nu este conectata la net momentan, daca il va vedea cand va avea net pe viitor?
Funda

2 răspunsuri:
| Argelean a răspuns:

Salut! Cred ca da, daca trimiti un mesaj prin iMessage si respectivul/a nu e conectata ii va aparea cand se conecteaza. Funda?

| nutuxcristian explică (pentru Argelean):

Pai eu vreau un raspuns concret nu "cred ca..." dar iti voi vota raspunsul ca fiind 'inteligent'