| Chelsea13 a întrebat:

FUNDA! Am un Samsung galaxy S1 si nu mai pot sa il deblochez. Imi setasem o parola cu litere in graba si cred ca am apasat pe ceva gresit. Cand sa il deblochez..nu a mers. Ce pot face? Inafara de mers la vreun service. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut!
Este neaparat sa te duci la un GSM, acolo iti va face telefonul. Data viitoare(daca il vei duce la GSM ) sa pui cifre si sa scrii in pc (laptop) in notepad, parola de la tel.Asa am facut si eu si sunt super multumita!

5 răspunsuri:
| KeZiki a răspuns:

Deci inchizi telefonul apoi ti apasat pe:volum+, power si home in acelasi timp apoi o sa umbli asa:de pe volum+ si volum- iar tasta home va fi clikul dai pe wipe/data factori apoi yes apoi finish. ATENTIE sa iti scoti cardul caci ti se va sterge tot de pe telefon

| alexandrupitac a răspuns:

Trebuie sa il formatezi, o metoda :inchizi telefonul, apoi tii apasat pe butoanele de power, vol+, si home si va intra in recowery si v-a incepe sa se stearga toate datele.

| Emii95 a răspuns:

Trebuie sa ai undeva si un cod de siguranta format doar din cifre. Du-te pe: " am uitat parola" sau cum ai acolo, si o sa-ti gasesti si codul. Daca il bagi bine, iti deblochezi telefonul. Daca nu, se poate sa ti.l blochezi si mai nasol de sa trebuiasca musai mers la un service