| casian_6565 a întrebat:

FUNDA! Buna! Cum fac sa mearga difuzorul de la spatele telefonului? Am un Samsung galaxy trend plus S7580 ce sfaturi imi dati? Urgent, va rog!

Răspuns Câştigător
| Dante_Dante_1905 a răspuns:

Ok.
1. Verifica daca difuzorul are praf in el (ia o scobitoare si inteapa in fiecare gol din difuzor)
2. Aceasta este ultima cale daca nici asta nu merge du-l la servis (Reseteaza-l ai un buton foarte mic, seamana cu o gaura, i-a o scobitoare si infinge-o, o sa pierzi tot ce ai in el, depinde... nu mereu)

3. Service-ul