| BlackNinja a întrebat:

Neata TPU.Recomandati-mi un telefon bun, de maxim 900 roni.Sa aiba touchscreen si, ca sistem de operare, android.

10 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Iti recomand acest Samsung Galaxy S II, http://www.emag.ro/......XRDNBBBM/, un telefon cu functii foarte complexe, ecran Amoled, procesor si memorie ram foarte bune! :)

| MrAnonym a răspuns:

Samsung galaxy grand sau iphone 4s

| Memo97 a răspuns:

Samsung galaxy s3 sau grand, HTC one s, iphone 4 (nu este o diferenta prea importanta intre 4 si 4s ), nu iti lua Allview e facut de romani...

| Revendicated a răspuns:

Hey,Orange Zali e foarte bune este 4 milioane

| LTAA a răspuns (pentru Revendicated):

Hey,manual de limba romana(cl1. alphabet) e foarte bune este 0.25 milioane

| Revendicated a răspuns (pentru LTAA):

Aham,din cauza ca am pus din greseala e faci scandal no? felicitari happy

| LTAA a răspuns (pentru Revendicated):

Crezi ca doar acel "e" este gresit?

| Nicudk a răspuns:

Allview P4
Allview P6 Quad
Samsung Galaxy S3
iPhone 4s/5 -> ( sunt cele mai bune )