| alexgalatzi a întrebat:

Heeiii TPU :3! Am o intrebare... Mi-am achizitionat recent un iPhone 5S si stiti ca poti sa-l setezi sa se deblochze cu amprenta...Dar daca cineva incearca sa-mi intre in telefon, si isi pun amprenta lui gresita de 30 ori..se intampla ca la Android? :o Adica se blocheaza? Dau fundawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La android se blocheaza daca pui parola gresita de 3 sau 5 ori, stiu ca si la iphone e la fel, nu sunt sigura :/

| alexgalatzi explică (pentru anonim_4396):

Da,dar ma refer la amprenta de la iPhone 5S. :/