| Mitti a întrebat:

Hei. am Samsung galaxy S3 de cateva saptamani si am o problema. Brusc nu-mi mai merge Magazin Play! Pur si simplu am vrut sa intru intr-o zi si n-a mai mers. Cum sa explic. Nu pot intra pe el. Nu se deschide. Am incercat sa fac alt cont si din astea dar tot nu merge. Ma poate ajuta cineva? De ce nu merge? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| cipri3 a răspuns:

Ar trebui sa faci un factory fromat scrie pe net "how to make factroy format to Samsung galaxy s3" si vei gasi. Funda?

2 răspunsuri:
| sebifam a răspuns:

Ai incercat sa ii dai un restart la telefon? sa opresti si sa inchizi netul.Te sfatuiesc sa ii dai un restart dupa ce inchizi toate aplicatiile si sa incerci si alta retea de net eventual wireless sau altceva deoarece acel site poate avea restrictii pe anumite retele de internet.pararea mea

| Ionut638 a răspuns:

Pai,daca ai garantie te duci cu garantia...