| Alex160520 a întrebat:

Hei. Am si eu o nelamurire, de dimineata pe la ora 9 mi-am incarcat telefonul cu 6 Euro, iar acum(in jur de 11:30) am intrat pe site-ul de la Telekom sa caut extraoptiuni, surpriza! In timp ce am dat pe Extra Voce M, primesc cateva mesaje unul dupa altul pe telefon si spune ca Extra Voce M s-a activat. Ok, pe asta am avut-o si inainte, chiar daca eu nu am dat pe ea. Pe site scrie ca am bonus 500 MB(viteza 4G) dar nu pot sa-i activez nicicum. Intrebarea este, cum activez bonusul?

https://www.telekom.ro/product/extra-voce-m/preplan127/

1 răspuns:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Ar trebui sa iti trimita mesaj cu setari pentru internet pe care ar trebui sa le salvezi in tefon.