| Finetti1313 a întrebat:

Hei. Am un Samsung s5 și am apăsat din greșeală pe ceva din meniul de swich de la clean mașter și de atunci mi-a apărut o steluța lângă procentajul bateriei și nu mi se mai aude telefonul când suna. Am verificat prin setări, dar nu văd nici un mod în care sa schimb asta. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Trage cu două degete bara de sus şi dezactivează steluța...

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Clean master, nu mașterlaughing

| panther2007 a răspuns:

Poti sa dezinstalezi aplicatia si astfel respectiva steluta o sa dispara daca ea intr-adevar a fost activata de clean master

| Velea_Elena_1979 a răspuns:

Daca nu merge de la setari inseamna ca trebuie sa ti-l repari pentru. ca assale a a patit si o cunostinta de a mea
nu trebuie' sa dai mult, doar 50 de lei din cate stiu eu si apoi nu mai are nimic