| Criss569 a întrebat:

Hei.
Cum se folosesc cartele astea de digi? Adică dacă o încarc de 5 € cam cât plătesc si câți GB net am? Si cat ma ține optinutea? Pentru ca atunci când am cumparat cartela avea 2€ pe ea si am activat o opțiune care a durat 3 luni, se procedează la fel si când o reîncarci? Gen poți activa optinutea de 3 luni?
Iar daca cumperi o cartelă de Orange cu 5€ câți GB net ai?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste ofertele si optiunile pe site-ul Digi:
https://www.digiromania.ro/servicii/telefonie-mobila/cartela-digi
Cu abonamentul "Nelimitat" ai mult mai multi Gb si te costa doar maxim 5 euro/luna.

| Catrice a răspuns:

5 euroi 6gb net+50 bonus.

| Criss569 explică (pentru Catrice):

Pe Orange sau pe digi?

| Catrice a răspuns (pentru Criss569):

Orange

| Criss569 explică (pentru Catrice):

Gen,la o cartela cumpărata nu reîncărcată, nu?

| Catrice a răspuns (pentru Criss569):

Ambele

| JicaContra a răspuns (pentru Criss569):

DUDE, Bula ti-a dat link EXACT cu informatiile, dar pe tine te intereseaza ce spune cineva cu horrOange!
care e mult mai scump si MULT MAI PROST!

| Criss569 explică (pentru JicaContra):

Pai pe Orange primești gb bonus, dar pe digi nu

| JicaContra a răspuns (pentru Criss569):

Oke, fiecare cu fetish-ul lui

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Eu am cumpărat o cartela Orange cu 5 euro, am plătit 30 lei. Am 6 Gb internet si am primit bonus 2 euro. Pentru a beneficia de cei 2 euro bonus va trebui sa incarc cu trei euro insa cu o zi înainte de a expira. Ex.Eu am cumpărat cartela in 7 mai. Deci va trebui sa o încarc cu 3 euro pe data de 6 iunie.