| ParaschivM a întrebat:

Hei salut!
are cineva idee cum imi pot cumpara si de unde un sim Lycamobile sa il folosesc in Romania?
pe site am intrat intr-adevar am gasit Sim free dar cand sa imi completez datele imi cere Postcode iar codul postal corespunzator adresei mele imi sp ca este invalid.
Va rog care aveti idee impartasiti mi o si mie!

Răspuns Câştigător
| Kataklysm a răspuns:

Am nevoie de aleea si nr ca sa pot sa-ti dau exact codul postal.

7 răspunsuri:
| Kataklysm a răspuns:

Salut.Din ce oras esti?

| ParaschivM explică (pentru Kataklysm):

Braila

| ParaschivM explică (pentru Kataklysm):

Braila,Chiscani,str scolii, nr 154

| Kataklysm a răspuns (pentru ParaschivM):

Scuza-ma ca raspund asa greu, dar nu ma prea uit la notificari...
Codul tau postal este : 817025.
Scuze inca o data

| Kataklysm a răspuns (pentru ParaschivM):

Am nevoie de aleea si nr ca sa pot sa-ti dau exact codul postal.

| ParaschivM explică:

Stiu ca asta e codul postal dar acolo nu imi merge sp ca este invalid, imi poti face tu comanda? sa iti dau datele?

| IuliaPlyca a răspuns:

Ai nevoie de cartela Lycamobile?

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

| Furnik2311 a răspuns:

S-a lansat si in Romania lycamobile.
Ofer cartele sim gratuit in Bucuresti. Apeluri nelimitate in reteaua Lycamobile in Europa, Australia si SUA cu doar 5 euro lunar, aceasta este oferta noastra.Pentru detalii cartele sim si reincarcari puteti suna la nr:0763.65.28.28