| Alina9Cornelia a întrebat:

Hei. Telefonul asta https://uae.souq.com/......7436478/i/ este nou sau resigilat? Adica este foarte ieftin pentru a fi nou. Pe site scrie ca este nou. Deci?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU lua panarama aia, te roooog.E o prostiee. sad

| Alina9Cornelia explică (pentru anonim_4396):

Nu aveam de gând sa l iau. Dar mi se părea foarte ieftin si cică ar fi si nou. Eram doar curioasă daca e nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina9Cornelia):

A, okay.Da, e ieftin, chiar foarte... poate cine stie, in tara de unde este magazinul ala nu se cumpara si vor sa scape de el.

| Alina9Cornelia explică (pentru anonim_4396):

Si transport gratuit, la o adica. Cine stie?

| Alina9Cornelia explică (pentru anonim_4396):

Si transport gratuit, la o adica. Cine stie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina9Cornelia):

Si vine in 2 luni?

| Alina9Cornelia explică (pentru anonim_4396):

In 3 zile parca. Dar am înțeles acum. Site-ul ala e din Dubai sau ceva de genu. Iar comenzile se fac doar acolo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina9Cornelia):

Nu as garanta ca iese ceva bine...meh.

| Andreww97 a răspuns:

Toate site-urile sunt obligate sa ofere infomatii corecte despre produsele pe care le vand. Pe link-ul pe care l-ai trimis imi arata 265 AED. Asta e un site international. Incearca sa vezi cat costa in lei telefonul.
Daca tot ti se pare ieftin este din cauza ca tehnologia a avansat cam mult si telefonul asta a aparut acum ceva timp, e normal sa ii mai scada pretul. Daca te hotarasti sa il cumperi iti recomand site-ul. Este o firma serioasa.

| Alina9Cornelia explică (pentru Andreww97):

Da. Tot mi se pare ieftin avand in vedere ca prețul normal scrie ca era cam 800 de lei(parca) si acum era redus la 280 de lei