| Claudiia_Claudiia_1993 a întrebat:

Am o intrebare! Mi-am luat un telefon acum cateva luni si am constatat ca nu ii merge incarcatorul adica trebuie sa il pun intr.o anumita pozitie pentru. a se incarca si am incercat sa.l incarc cu incarcatorul telefonului meu vechi si am fost uimita sa vad ca functiona.Deci acum as putea folosi permanent incarcatorul vechiului meu telefon pentru. noul telefon, ii poate face ceva rau? VA ROG AJUTOR!

1 răspuns:
| Dyiya a răspuns:

Inseamna ca ti s-a stricat incarcatorul, mi s-a intamplat de cateva ori. laughing Nu ii poate face nimic rau 100%, il poti folosi.