| ℓαdу a întrebat:

Am si eu o intrebare cam ciudata. No sa va vina sa credeti, dar este adevarat. O prietena de-a mea nu are net pe telefon dar intra pe Facebook. Ce trebuie sa fac sa intru si eu tot asa, fara net? Si nu, nu prinde WIFI nimic. nu are net nimic nimic straight face. si Totusi intra pe facebook x_X. Ma jutati va rog?

Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

E o optiune la nu stiu ce cartela sau abonament cu Facebook si Yahoo nelimitat si poti intra pe ele si fara sa ai net(daca ti s-au terminat MB alocati).

14 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Are ea niste MB pentru internet, nu-ti zice laughing
2. Nu ai cum sa intri pe fb, fara net pe telefon am incercat si eu.
3. Poate o avea Mb si nu stie laughing)
4. Fundita laughing tongue :*
5. nu stiu daca e alta solutie happy )

| ℓαdу explică (pentru NeymarJr11):

Nu laughing))), nu arewinking

| NeymarJr11 a răspuns (pentru ℓαdу):

Are ma 100% laughing crede-ma ca nu ai cum, ca am incercat si eu, si 1 prieten nu merge...

| JusticeForCraiova a răspuns:

Are wi-fi pe telefon

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Pote sa abonat la firma Orange

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Este o optiune la Orange pe care o am si eu cu yahoo si fb nelimitat dar nu e net

| tenerife90 a răspuns:

Daca are cartela FROG, e de inteles. Ai net gratis de la 5 eurowinking

| ℓαdу explică (pentru tenerife90):

Nu. Are cartela ORANGE.

| ErrorFound a răspuns (pentru ℓαdу):

Pai, da. Inseamna ca acea cartela are Yahoo si FB nelimitat, chiar daca nu mai ai dreptul sa intri pe net.

| ℓαdу explică (pentru ErrorFound):

Acum am inteles. happy Mersi happy

| ErrorFound a răspuns (pentru ℓαdу):

Cu placinta.