| korenix a întrebat:

Am un telefon Umi touch cu amprenta, problema e ca nu mai gsesc optiunea pentru amprenta sa o activez, a disparut din setari. Optiunea a disparut dupa o restartare! L-am resetat dar tot nu apare. Ce pot face?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Setarea amprentei cauta la Setari telefin, siguranta, in jurul optiunii unde pui/schimbi codul PIN, parola, etc.
La unele telefoane, optiunile de amprenta pot fi si prin aplicatie separata, care trebuie instalata.

| Bella2870 a răspuns:

thinking Poate fii si in aplicatie separata, care trebuie instalata. happy
batting eyelashesData viitoare cand resetezi, poti sa salvezi aplicati, jocuri etc...( e o aplicatie in care poti salva aplicatii, jocuri)day dreaming