| Mέℓℓ a întrebat:

Hei TPU chiar nu stiu ce sa fac.Pana la urma am hotarat sa-mi iau un telefon Samsung, desi inca nu-s sigura.
Problema este ca sunt prea scumpe, iar de pe site-uri gen olx nu am incredere.
Sa-mi iau geva gen galaxy s2 plus, sau sa strang bani pentru un s4 mini, respectiv s3 sau, am auzit ca va aparea in curand s5 mini, dar nu mai vreau sa astept...
Ce telefon sa aleg? Ce telefoane aveti voi, dar performante( ma refer la Samsung in general).
Cel mai bun raspuns, funda!

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Acum depinde de buget.Un S3 ar fi OK in nici un caz S4 mini. Poate un S4 pe care-l folosesc si eu :D

http://www.shopmania.ro/......0-30612749

http://www.shopmania.ro/......5-45846533

| CrazyTeenager a răspuns:

Poti gasi produse foarte bune si pe olx sau okazii, daca ai sa cauti atent vei gasi ce doresti la un pret convenabil cat despre performanta, la ce iti trebuie.ce ai de gand sa faci cu el in afara de a vorbi si a folosi cateva aplicatii?

| Mέℓℓ explică (pentru CrazyTeenager):

Uau, multumesc, chiar m-ai ajutat foarte mult.Nu am nevoie de a doua mama, iar eu stiu exact la ce si de ce il voi folosi.

| bogboy101 a răspuns:

Un lumia sau un iphone bate orice android. vrei lag in meniu? suport prost pentru upadate? un s5 o fi el 'performant'dar la un joc gen simson tape out nu merge (l-am avut eu pe s5) nu recomand Samsung foarte dezamagit cu cele din gama Samsung galaxy s ( s1 2 3 4 5 ) le-am avut pe toate si le-am dat. acum am lumia 1320 sunt nu multumit cel mai mutumit.are exact aceleasi aplicatii ca androidul e si mai mosto la aspect.si iphone 5-5s e f bun aceleasi aplicatii ca pe android. acum la ce iti trebuie' procesor de 2.5 ghz 3 gb ram octa core? ca sa mearga mai bine androidul fara lag de aia. iphonele si lumia au procesoare de max 1.5 ghz(lumia iphonele are de 1.3 ) 1 gb ram si merg la fel ca androidul acum tu decizi. oricum am avut si samsunguri ti-am zis dezamagit total.s3 s4 s-au spart la o cazatura lumia sunt aproape indestructibile (citeste pe net)funda?

| raikidd a răspuns:

Singurul telefon Samsung bun este doar note 3, restul nu sunt bune gasesti telefoane la fel de bune/ mai bune mult mai ieftin. In ordine de la cel mai ieftin la cel mai scump lista mea: moto e, moto g, Nexus 4(il detin eu, cred ca s-a blocat de maxim 10 ori in 1 an), Nexus 5, sau astepti sa apara android silver.

| iulyam13 a răspuns:

Salut,eu as alege un Samsung galaxy s5 este mai bun decat s4.o prietena a avut s4, si l-a scapat o data si tot s-a spart