| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.
Cine are Samsung galaxy a6 2018 as vrea sa ma ajute si pe mine cu ceva.
Eu as vrea sa imi bag si eu funcția always on display si am vazut si eu niste videoclipuri pe Youtube si nu prea merg.Adica cam dau crash.
As vrea daca se poate sa ma ajutati daca stiti cum pot sa imi bag si eu funcția asta.Dar nu vreau aplicații de pe magazin play.
Cineva daca are si ma poate ajuta sa am si eu.

3 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Daca nu ai aceasta functionalitate in setarile telefonistului atunici nu o poti face decat daca cauti prin setari

| anonim_4396 explică (pentru Illuminati2016):

Si mai exact cum?

| Illuminati2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fii dumnezeu pe pamant ca sa poti