| Creataaa21 a întrebat:

Hei TPU big grin!
Am o intrebare, la telefon este neaparat nevoie de o folie de protectie :S?

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Salut, daca ai un telefon performant eu iti recomand sa iti pui folie, deoarece se poate zgaria destul de usor plasticul de protectie. Acum fiecare cu parerea lui, eu recomand sa ai folie, mai ales ca gasesti la magazinele chinezesti sub 6lei.

2 răspunsuri:
| Creataaa21 explică (pentru T4zu):

Pai eu zic ca e destul de performant, e Vodafone Smart 4 mini, dar faza e ca eu cand am fost la magazin sa mi-l iau vanzatorul mi-a luat folia de protectie.
Oricum, multumesc de raspuns!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Folosirea unei folii de protecţie NU este "obligatorie", dar este RECOMANDATĂ happy

Toate cele bune.