| caroline27 a întrebat:

Imi doresc de black friday care se apropie sa imi cumpar un iPhone SE de 16 GB sau un iPhone 5S de 16 gb. Acum totul depinde de ieftinirea SE-ului. Acum este 20-21 de milioane, credeti ca se va ieftinii la 15-16? Ma refer in general, nu la un anume magazin. Dar 5s-ul? Se merita in 2016? Si cat credeti ca se va ieftinii?

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Nu se va ieftini SE atat de mult cred ca mai putin de 1800 lei nu va fi. Iar la 5s nu cred ca va fi mai jos de 1300. Da 5s inca merita.

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Cred că se va ieftini undeva la 17-18
De telefoane depinde pentru ce le iei ecraul e cam micuț pentru jocuri sau video, în al doile rând ar trebui să ști că camera frontală are doar 1.2 mpx
Dintre cele 2 clar iPhone SE

| DAnc3 a răspuns:

Iphone 5s e asa si asa, la pretul lui gasesti telefoane mult mai bune.