| NicoleEazi a întrebat:

Mai am o intrebare, o continuare a celei precedente.Mi se stricase iphone-ul 7 si mi s-a cerut foarte mult sa il repar si cum nu am dat semne ca l-as repara mi s-a zis ca l-as putea schimba pe un 6 aspect 10/10 insa trebuie sa il duc sa ii scoate icloud-ul.Telefonul a fost folosit doar pentru net si alarma,cartela nu avea insa e dezactivat/blocat si trebuie sa vorbesc cu cineva sa ii scoata parola. Poate ma lamureste cineva,un telefon dezactivat prin icloud eu stiu ca nu se mai poate face decat daca primesti parola celui care il avea, cineva care stie? Multumesc

4 răspunsuri:
| Sofiathegirl a răspuns:

Buna, scuze ca raspund aici dar nu iti pot da mesaj in privat din cauza ca esti membru senior, daca poti sa mi lasi alte detalii de contact in privat ti as fi recunoscatoare mersi

| Sofiathegirl a răspuns:

Buna! Ms pentru mesajul tau! In caz daca am mai putine kg si nu am mancarimi, senzatie de usturime, roseata ci doar secretie. mai pot sa folosesc ce mi-ai recomandat tu sau e nevoie de altceva? Si spalaturile genitale cu musetel cum le fac? Adica trebuie apa fiarta si adaug musetelul? Mss

| NicoleEazi explică (pentru Sofiathegirl):

Flucovimul sau fluconazolul se ia in cantitate mai mica daca ai sub 50 kg o sa iti spuna farmacista si e necesar, cum iti faci un ceai normal, pui in jur de 4-5 plicuri intr-un lighean pui apa fiarta peste 1l cred ca iti ajune si acoperi cu prosopul pana infuzeaza si cand simti ca nu e prea fierbinte, stai putin in apa.Vaginita da simptomele astea de mancarime, usturime, nu inteleg de ce ti s-a spus ca ai vaginita daca nu ai simptome din astea.Secretie cateodata e normal sa ai dar ai secretie normal ca si in alte luni sau aceasta difera?

| Sofiathegirl a răspuns (pentru NicoleEazi):

Am avut doar 2 zile mancarimi insotite si de secretii dar acum nu mai am absolut nicio mancarime doar secretia e foarte abundenta si branzoasa.Intr-adevar am remarcat ca e schimbata fata de alte luni