| Doarefericireasiiubirea a întrebat:

Heii TPU am un Samsung galaxy chat b5335 si nu mi-l mai citeste niciun pc *prin cablu de date* se inchide singur isi pierde din semnal sau atunci cand il bag la incarcat isi da singur reset sau se inchide si vibreaza incontinu, nu stiu ce sa fac, Stie cineva ce are? big grin Help puppy dog eyes!

Fundita!

4 răspunsuri:
| MadalinMarian a răspuns:

Mergi la un GSM ca sa til resofteze.

| Doarefericireasiiubirea explică (pentru MadalinMarian):

O sa.l duc inca il am in garantie dar am lucruri personale in el si as vrea sa le salvez intai... stii cum as putea sa fac? big grin

| MadalinMarian a răspuns:

Pai nu ai card la el? Daca nu le aveai pe card. atunci nu stiu. vezi ce o sa iti zica cei de la garantie.

| Doarefericireasiiubirea explică (pentru MadalinMarian):

Ok... acum am reusit sa le salvez le.am mutat pe card... multumesc mult! :*