| valeeExpress a întrebat:

Heii TPU! Am un Sony xperia sp si mi s-a spart toata fata(ecranul), daca il duc la reparat pot pune alt ecran? practic nu are touch ..nu se aprinde

4 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

Da mai ai garantia? Sau daca la-i scapat nu garantia acopera dar da se poate repara,, am si eu un Acer z3 si l-am scapat pe beton dar am dat 50 lei si mi l-au reparat in 2 ore. FUNDA?

| valeeExpress explică (pentru AlexStefan1):

Da-mi, te rog, facebook-ul tau sa iti arat poza cu telefonul spart.(daca vrei)

| AlexStefan1 a răspuns (pentru valeeExpress):

Alexandru Talpalaru

| valeeExpress explică (pentru AlexStefan1):

Ti-am trimis mesaj pe TPU cu facebook-ul meu. ca sunt mai multi si nu stiu care big grin adauga-ma tu, te rog.