| DorDeFlori a întrebat:

Heii TPU! Azi am vrut sa intru pe facebook pe mobil, iar cand am vrut sa imi conectez telefonul la internet (retea mobila de la Orange) spune "Deconectat din cauza serviciului indisponibil" L-am conectat si tot asa imi aparea si nu mergea netul. Am 500 MB, deci nu e problema ca nu mai am internet.

5 răspunsuri:
| ChuxiiGirl a răspuns:

De obicei se intampla asa cand nu ai mb sau ai mb dar esti in perioada de gratie. Daca nu esti in perioada de gratie inseamna ca e o problema de la server-ul facebook-ului. Sper ca te-am ajutat :*

| DorDeFlori explică (pentru ChuxiiGirl):

Am abonament, iar asa se intampla cand vreau sa accesez orice pagina.

| ChuxiiGirl a răspuns (pentru DorDeFlori):

Probabil nu-s bune setarile.Incearca sa le faci din nou.

| DorDeFlori explică (pentru ChuxiiGirl):

Le-am facut si tot nu merge sad Am inchis si redeschis telefonul si tot nu merge. P.S. Setarile sunt bune 100%

| ChuxiiGirl a răspuns (pentru DorDeFlori):

Pfff in cazul asta nu stiu.Du-te la un Orange shop si vezi ce iti zic cei de acolo thinking