| YoKo399 a întrebat:

Heii TPU! Cine stie sa-mi dea si mie servicii voip.Cum este callromania.ro
Adica servicii cu care pot vorbi din strainatate in Romania mai ieftin.La CallRoamnia vorbesc cu 5 centi/minut. Si imi da si numar de Romania, dar e de fix happy Stiti alte servicii la fel ca acesta? Exista vreun serviciu voip care iti da numar de mobil de Romania?
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Buna, nu exista momentan operatori care sa iti dea numar de mobil de Romania. Cu numar de fix ar mai fi
www.smartcall.ro