| adeadeliina a întrebat:

Heii TPU! Mi-am incarcat cu 5 euro in vdf de la alt numar, si am primit mesaje cum ca i am primit, dar nu i am primit, si am sunat la *123#, si scrie ca am 0 euro credit. Ce sa fac? Nu stiu la ce numar sa sun

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai avut o optiune activa anterior, care s-a reactivat la momentul in care ai pus/primit credit pe cartela prepay. Vezi daca exista setari de anulare a reactivarii automate, ca sa nu patesti asta si pe viitor.

| francut a răspuns:

Daca ai mesaj ca i-ai primit, inseamna ca ti-au intrat. Dar oare nu ai avut vreo optiune activata in prealabil? Daca da si nu s-a reactivat din cauza lipsei creditului, atunci creditul de acum s-a transformat automat in minute. Verifica.

| Deserth a răspuns:

Lasa vodafonu, treci pe Orange ca nu ai probleme de niciun fel

| Doarof3 a răspuns:

Suna la servicii clienți.Cauți pe Google servicii clienți Vodafone și vei vorbi cu niște operatori sau te duci la cel mai apropiat magazin Vodafone

| GeorgianaDeSî a răspuns:

E normal sa iti spuna ca mai ai 0 euro credit deoarece ai cei euro s-au transformat in minute si mg