| gffgyhghfuhfhvkdsbjhcgvfdhbjhf a întrebat:

Trebuie sa fac curand 2 ani de cand am abonamentul la Vodafone si trebuie sa imi iau un tel... abonamentul il am de vreo 9-10 euro sunt client la ei cu abonament cred ca mai bine de 5ani.As vrea sa imi iau unul dintre telefoanele urmatoare: Iphone 5s, Samsung grand prime, Samsung galaxy S4, sau Samsung galaxy S5. Deci intrebarea mea este cati bani ar mai trebuii sa dau in plus sa iau unul dintre telefoanele care le zisei eu, asa dupa voi sper sa imi raspundeti cat mai multi! Va multumesc mult!

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

O sa le platesti telefonul integral si o sa si le ramana ceva consistent.
Asa functioneaza lucrurile.
Sau o sa incerce sa te faca sa-ti modifici abonamentul cu unul mai scump si atunci ai tel "gratis".