| Shift_Ionut_1994 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. M-am hotarat sa achiztionez un telefon la abonament de la Vodafone (Samsung Galaxy J5) si voi plati 55 de Euro pentru. telefon si 17 Euro/Lunar (abonamentul propriu-zis). Intrebarea mea este daca o sa mi se ceara vreo suma de bani (garantie/plata in avans). Vreau raspunsuri de la cineva care si-a facut de curand abonament si, daca se poate, la acest tip de telefon.

Răspuns Câştigător
| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu nu se cere avans. Iti vor face un contract pe un numar de ani stabilit de ei cu o anumita suna de bani pe luna si asta e tot

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Platesti doar banii pentru telefon.Atat.